Super Mag minerální liz pro koně, skot a ovce s hořčíkem 3 kg
Super Mag je minerální liz pro koně, skot, ovce a kozy s hořčíkem, vápníkem a fosforem - minerální krmný doplněk.
Dostupnost: skladem
310 Kč
Popis produktu:

Super Mag je minerální liz pro koně, skot, ovce a kozy s hořčíkem, vápníkem a fosforem - minerální krmný doplněk.

Hořčík je vysoce důležitou minerální látkou, která se ukládá nejen ve svalech, ale společně s vápníkem a fosforem také v kostech (cca 12% veškerého hořčíku v těle) a v zubech. Hořčík platí za klíčový prvek při tvorbě svalové hmoty, při metabolismu svalů a tím i pro zdravou funkční svalovou hmotu.

Solný liz Super Mag je svou speciální kombinací hořčíku, vápníku, fosforu a dalších minerálních látek ideálním prostředkem pro dodání hořčíku při jeho zvýšené potřebě. Ta nastává často u mladých zvířat, při stresových situacích, u starších zvířat nebo u zvířat citlivých na změnu počasí.

Dostatečného zásobování hořčíkem není často dosaženo základní výživou. Super Mag je tedy skvělým prostředkem, jak zajistit rovnoměrné dlouhodobé zásobování hořčíkem, zejména u pastevních chovů.

Analytické složky:
30,0% sodík, 4,6% vápník, 2,36% hořčík, 1,05% fosfor

Složení:
chlorid sodný, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, směs minerálů, aromata, melasa

Doplňkové látky výživové na 1kg:
6.000 mg zinek jako oxid zinečnatý (3b603), 1.000 mg mangan jako oxid manganatý (E5), 700 mg jod jako granulovaný jodid vápenatý (potahovaný, bezvodý) [3b203], 280 mg kobalt jako granulovaný uhličitan kobaltnatý (potahovaný) (3b304l, 25 mg selen jako selenit sodný (ES)

Balení 3 kg