KOMBISOL SE ORGANIC FORTE 1000ml
Veterinární vitamínový doplněk pro hospodářská zvířata, který obsahuje organicky vázaný selen a vitamín E pro správnou funkci svalů, snižuje následky stresu.
Dostupnost: skladem
592 Kč
Popis produktu:

Veterinární vitamínový doplněk pro hospodářská zvířata, který obsahuje organicky vázaný selen a vitamín E pro správnou funkci svalů, snižuje následky stresu.

Přípravek je určen pro všechny druhy hospodářských zvířat se zvýšenou potřebou vitamínu E a selenu. Obsahuje organicky vázaný selen, který se snadněji vstřebává než jeho anorganická forma. Kombisol SE organic forte zvyšuje obranyschopnost organismu, snižuje výskyt degenerace a poškození nervového a svalového systému, podporuje pohlavní aktivitu a reprodukční schopnosti, u výkrmových zvířat lepšuje kvalitu masa, působí i proti náhlým úhynům v poslední fázi výkrmu u drůbeže a masných prasat. Zvyšuje imunitní odpověď organismu na vakcinaci.

Způsob použití
Kombisol SE organic forte se podává zvířatům řádně rozředěný v pitné vodě nebo mléce. Lze jej  použít preventivně po dobu 3-7 dnů v uvedených dávkách, aplikaci lze opakovat po 8 týdnech. Roztok je nutno připravovat denně čerstvý, chránit před přímým slunečním světlem a co nejrychleji spotřebovat.

Nepodávat neředěný přípravek!

Balení: 1000 ml